Hakkımızda

Bilge Medikal Şirket Profili

Bilge Medikal, ortopedi, estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahide aradığınız tüm ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Uzman kadrosu ile, sağlık sektörünün bir parçası olma sorumluluğunu taşıyan ve en iyi hizmeti en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışan bir kuruluştur. Satış ve sonrası hizmetlerde taleplerinize, en kısa zamanda cevap vermekteyiz.

Bilge Medikal, satış politikasını, distribütörü olduğu markaların yurtiçinde şube ve bayi kanalıyla toptan, kamu ve özel hastaneler ile üniversite hastanelerine doğrudan tedarikçi olarak devam ettirmektedir.

Bugüne kadar ulaşmış olduğumuz başarıda en önemli etken, insan hayatının sürdürülebilirliğine odaklanmış olmamızdır. Bu hedefimizde ülkemizde insan sağlığına yapılabilecek en önemli katkının, dünya üzerinde kalitesini ispat etmiş ürünlerin, ticari kaygılardan uzak, hastaya ulaşması ve hastanın hayatına sağlıklı ve problemsiz olarak devamının sağlamak olacağından hareket ediyoruz.


Şirketimizin  başarısındaki  en  önemli  etken  olan çalışanlarımıza , tedarikçilerimize ve yıllardır şirketimize gösterdikleri güvenden  ötürü  müşterilerimize  teşekkürlerimizi sunarız.